פנינת אור - dvar
נווט למעלה
דבר המנהלת.png 
 
בס"ד
תלמידות והורים יקרים!

בית הספר "פנינת אור"- 
"אגף 
במה"

הינו בי"ס לבנות מסורתי חם. 
השם דגש על מורשת ומסורת מתוך מטרה לפתח ערכים ואהבת אדם, להעלות את רמת הלמידה והידע בכל מקצועות הליבה ועוד.
יחד עם זאת, לקחנו כיעד חיוני והכרחי את קידום מקצוע מדעי המחשב ולמידה מתוקשבת, ושילוב המיחשוב בשיעורים השונים. 
לאור התפתחותה המהירה של הטכנולוגיה והדרישה הגדולה של הקהילה להתאמת תוכנית הלימודים שתתאים לדורנו, והיות ומקצוע זה הינו תחום מרכזי בעל השלכות רבות על תחומים אחרים - הטמענו את הלמידה באמצעות המדיה – בכיתות השונות. 
תודות לקשר החיובי שנוצר בין הנהלת "סיסמה", אודי ומגי וכל הצוות לבין הרב גרוסמן נשיא המוסדות, הצלחנו להגיע לשיתוף פעולה ולהתקדמות עצומה הן של הצוות והן של התלמידות בכל הגילאים. 
 
 


באגף "במה", האגף האיכותי שלנו, התלמידות מקבלות אוצר של מידע ואינפורמציה לצד ערכים ומסורת שפה נקיה ומוסר גבוה. לרשות התלמידות מצויים מחשבים ניידים זמינים לאורך כל שעות היום. הן מתרגלות ומשננות חומרי למידה במקצועות הליב"ה, נערכות למבחנים פנימיים וחיצוניים ואף חווות שיעורי כישורי חיים – הכל דרך ה"אתרים הנקיים" המקושרים למרחב הבית ספרי.

 
 
 


צוות המורות המקצועי של ביה"ס מדריך את התלמידות: דור העתיד, ומוטלת עליהן האחריות להכין אותן לעולם הגדול והדיגיטאלי. חשוב שהבנות תקבלנה כלים שונים ומיומנויות מגוונות במחשב, תצבורנה ידע והרחבת אופקים דרך האתרים הרבים הגודשים את עולם המדיה. כמובן, שעם כל הפתיחות ישנה שמירה מדוקדקת וקפדנית מגלישה בלתי מבוקרת.

זו אחת הדרכים שלנו להביא את התלמידות לצבור רמה ומקצועיות ולסיים 6 שנות לימוד כשהן מוכנות ומצוידות בכלים  להמשך חיובי בחט"ב.​​