מגדל-אור - dvar
נווט למעלה


 

תלמידות והורים יקרים

 

שלום רב,
 
במרץ ובשמחה נפתחו השערים לקראת שנת הלימודים החדשה תשע"ד. נבואה בשעריה בברכה ושמחה!
 
זמן הקיץ בבית הספר נוצל לקראת הכנות לשנת הלימודים החדשה בבניין מחודש, משופץ ומאובזר כראוי. האתגרים המגוונים, המשימות הלימודיות, החינוכיות והחברתיות העומדות בפנינו, מעוררים בכולנו הצוות החינוכי, התרגשות מרובה וציפייה לשנה מוצלחת במכלול תחומי הפעילות בבית הספר.
 
קריית החינוך שלנו "מגדל אור", מעניקה לתלמידות חינוך ערכי, שיש בו מאהבת התורה ומצוותיה, העם והאדם, ובמקביל מעודדת את השאיפה למיצוי היכולות הלימודיות, להשגת הישגים לימודים משמעותיים ולמצוינות אישית.
 
אנו מעניקים לכל התלמידות הרגשת שייכות ותמיכה בתחום הרגשי והלימודי, מציידים את התלמידות בארגז כלים לחיים, כדי שיוכלו למצוא את הדרך הנכונה לכל אחת ואחת.
 
 אנו רואים את תפקידנו כמכשירים את התלמידות לקראת מנהיגות וחינוך עצמי המונע מתוך רצון אמתי להשיג ולבנות את עצמן כבנות ישראל כשרות, מאמינות ובעלות כישורים הולמים להתמודדות עם אתגרי העולם והחיים.
 
חינוך למוסר עצמי, לפיתוח כישורים ויכולות, רגישות לזולת, לסביבה, סובלנות כלפי השונה, בניית חברה שבה כל אחת תורמת מכישוריה וניתנת לו ההזדמנות ללמוד מתוך סקרנות ולהשפיע מתוך מחויבות על הכלל הם אבני היסוד של בית הספר.
 
מימושן של אבני יסוד אלה יאפשר לבנות חברת תלמידות שותפה, פעילה ומשפיעה על אורחות חייה תוך כדי למידה, התפתחות וצמיחה תמידיים.
 
צוות בית הספר, אשר אמון על העשייה החינוכית, המושתתת על דיאלוג פתוח, ערכי ומצמיח עם התלמידות, אחראי לספק לתלמידות  סביבה לימודית נעימה ומוגנת.
 
יצירת סביבה זו תתאפשר, בהגדרת כללי התנהגות ברורים, המחייבים את כלל התלמידות. בהירות זו בונה סביבה מכבדת, המאפשרת לכל באי ביה"ס- מורים, עובדים ותלמידים, למלא את תפקידם על הצד הטוב ביותר.
 
הורים יקרים, אנו רואים בכם שותפים לעשייה החינוכית, ונשמח לראותכם לוקחים חלק בהנהגה הבית ספרית, מתוך הבנה כי שיתוף פעולה וקיום דיאלוג פורה ומקדם יובילו להצלחתם של ילדיכם.
בניית תכניות חברתיות-ערכיות על ידי צוות המחנכות והחינוך החברתי, ובניית תכניות יעוץ מגוונות על ידי הצוות הטיפולי, נעשות בהתאמה לצרכים השונים של השכבות השונות ומתוך חשיבה על האתגרים הכתתיים. בית הספר עשיר בפעילויות אלו, באופן מיוחד, והן מהוות חלק מזהותו ומתפיסת עולמו החינוכית לאורך השנים.
זוהי הזדמנות להודות לכלל אנשי הצוות החינוכי וצוות המנהלה על פועלם המתמיד ולואי ונזכה תמיד לפעול מתוך אמונה חיוך ושמחת הלב.

 

בברכת שנת לימודים פורייה ומוצלחת לכולנו

 

תקוה עובדיה
מנהלת
ניתן ליצור עמי קשר:

 

tikva@migdal-ohr.org.il